درباره شرکت کیک طغرا

چرا طغرا؟

کیک طغرا ، کلوچه طغرا ، کیک های لایه ای طغرا بیش از دو دهه همراهی ، بیش از دو دهه رشد کیفیت و نوآوری از شهر شیرینی ها از شهر تبریز.
گروه صنعتی طغرا تولید کننده انواع کیک و کلوچه های خوشمزه و مقوی در طعم ها و طرح های متنوع.
(محصولات طغرا مطابق با نیازهای کودکان در حال رشد شما)

درباره طغرا :

شرکت نشاط صبا ، تولید کننده محصولات غذایی طغرا در سال 1376 تاسیس و مورد بهره برداری گرفته است.

صنایع غذایی نشاط صبا در سال 1376 با تولید و بسته بندی انواع کلوچه و کیک در اندازه ها و طعم های متفاوت فعالیت خود را در دو واحد مجزا آغاز نموده و در راستای پیشگامی در صنعت بسته بندی مواد غذایی گام به گام با تکنولوژی روز دنیا حرکت کرده است. محصولات شرکت نشاط صبا با نام تجاری طغرا در محل کارخانه این شرکت با بهره گیری از مجهزترین دستگاههای بسته بندی در قالب یک فرآیند کاملا بهداشتی و پیشرفته در بخشهای مختلف تولید می گردد.

از مهمترین ویژگیهای محصولات غذایی طغرا ، علاوه بر کیفیت مواد اولیه و بسته بندیهای متنوع و زیبا وجود سبد کامل از کالاهای مصرفی با یک نام تجاری می باشد که میتواند بخش اعظمی از نیازهای مصرف کنندگان در زمینه کیک و کلوچه را تامین نماید.

این شرکت با بهره گیری از دستگاههای پیشرفته و کارکنان زبده و همچنین با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری روز و مجهز بودن آزمایشگاه های شیمیایی ، فیزیکی ، و میکروبی ، محصولات خود را تولید می نماید.

در این راستا از تجارب متخصصین مجرب صنایع غذایی و کارشناسان محترم اداره نظارت بر محصولات غذایی و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بهره جسته تا محصولات تولیدی خود را با حداکثر اطمینان و ایمنی غذایی به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

محصولات غذایی طغرا در فروشگاههای بزرگ زنجیره ای و تعاونی های معتبر کشور و در استانها توسط نمایندگیهای این شرکت و همچنین مشتریان در خارج از کشور توزیع و عرضه می گردد.

 

آدرس دفتر مرکزی : تبریز ، خیابان کوچه باغ ، پائین تر از چهار راه شهاب ، جنب مسجد اللهوردی خان ، شرکت نشاط صبا (کیک و کلوچه طغرا) تلفن تماس 34449783-34328103